Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
MSL Muži sk. I.
MSL Muži - o umístění
MSL Muži sk. II.
MSL Muži sk. III.
MSL Muži sk. A
MSL Muži sk. B
MSL Muži sk. C
LOLK Starší žačky
LOLK Starší žáci
LOLK Mladší žactvo I.
LOLK Mladší žactvo II.
Rozpis soutěže
Mladší žactvo II.
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže LOLK Mladší žactvo II.
podzim - 1. kolo
10.9.2017
13:00
OD001
TJ Cement Hranice
-
Senice na Hané
Jiří Kubis
,
Michal Paululik
,
10.9.2017
09:00
OD002
DHK Litovel
-
Sokol Kostelec na Hané
Arnošt Axmann
,
Tomáš Kašík
,
9.9.2017
10:30
OD003
SK Žeravice
-
DHK Zora Olomouc B
Jiří Kräuter
,
Petr Ochmann
,
9.9.2017
09:00
OD004
TJ Sokol Centrum Haná B
-
HBC 1966 Olomouc B
David Jurečka
,
Ladislav Planka
,
podzim - 2. kolo
17.9.2017
09:00
OD005
Senice na Hané
-
HBC 1966 Olomouc B
David Číhal
,
Jiří Šrotíř
,
16.9.2017
09:00
OD006
DHK Zora Olomouc B
-
TJ Sokol Centrum Haná B
Petr Ochmann
,
Jaroslav Vychodil
,
17.9.2017
16:30
OD007
Sokol Kostelec na Hané
-
SK Žeravice
Adam Baader
,
Josef Škroch
,
17.9.2017
13:00
OD008
TJ Cement Hranice
-
DHK Litovel
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
podzim - 3. kolo
24.9.2017
09:00
OD009
DHK Litovel
-
Senice na Hané
David Holý
,
Valdemar Macharáček
,
23.9.2017
10:30
OD010
SK Žeravice
-
TJ Cement Hranice
Arnošt Axmann
,
Petr Mužný
,
23.9.2017
09:00
OD011
TJ Sokol Centrum Haná B
-
Sokol Kostelec na Hané
Jiří Horák
,
Pavel Šestořád
,
23.9.2017
14:30
OD012
HBC 1966 Olomouc B
-
DHK Zora Olomouc B
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
podzim - 4. kolo
1.10.2017
09:00
OD013
Senice na Hané
-
DHK Zora Olomouc B
Valdemar Macharáček
,
Martin Staněk
,
1.10.2017
14:30
OD014
Sokol Kostelec na Hané
-
HBC 1966 Olomouc B
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
1.10.2017
13:00
OD015
TJ Cement Hranice
-
TJ Sokol Centrum Haná B
Julio Pulido
,
Jaroslava Směšná
,
5.10.2017
17:00
OD016
DHK Litovel
-
SK Žeravice
David Číhal
,
Barbora Konečná
,
podzim - 5. kolo
7.10.2017
12:15
OD017
SK Žeravice
-
Senice na Hané
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
8.10.2017
12:30
OD018
TJ Sokol Centrum Haná B
-
DHK Litovel
Tomáš Kašík
,
Tomáš Pernička
,
7.10.2017
13:30
OD019
HBC 1966 Olomouc B
-
TJ Cement Hranice
Jiří Kräuter
,
Petr Ochmann
,
7.10.2017
09:00
OD020
DHK Zora Olomouc B
-
Sokol Kostelec na Hané
Valdemar Macharáček
,
Pavla Macharáčková
,
podzim - 6. kolo
15.10.2017
09:00
OD021
Senice na Hané
-
Sokol Kostelec na Hané
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
15.10.2017
13:00
OD022
TJ Cement Hranice
-
DHK Zora Olomouc B
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
14.10.2017
13:30
OD023
DHK Litovel
-
HBC 1966 Olomouc B
Valdemar Macharáček
,
Pavla Macharáčková
,
15.10.2017
14:00
OD024
SK Žeravice
-
TJ Sokol Centrum Haná B
Petr Mužný
,
Josef Stoklasa
,
podzim - 7. kolo
22.10.2017
14:00
OD025
TJ Sokol Centrum Haná B
-
Senice na Hané
Ladislav Planka
,
Pavel Šestořád
,
22.10.2017
16:00
OD026
HBC 1966 Olomouc B
-
SK Žeravice
Jiří Kräuter
,
Tomáš Pernička
,
21.10.2017
09:00
OD027
DHK Zora Olomouc B
-
DHK Litovel
Tomáš Kašík
,
Michaela Krobothová
,
22.10.2017
10:30
OD028
Sokol Kostelec na Hané
-
TJ Cement Hranice
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
jaro - 8. kolo
8.4.2018
09:00
OD029
Senice na Hané
-
TJ Cement Hranice
Jiří Kräuter
,
Petr Ochmann
,
3.6.2018
10:00
OD030
Sokol Kostelec na Hané
-
DHK Litovel
Martin Hlavinka
,
Ladislav Planka
,
7.4.2018
15:00
OD031
DHK Zora Olomouc B
-
SK Žeravice
Michaela Krobothová
,
Adéla Kummerová
,
7.4.2018
13:30
OD032
HBC 1966 Olomouc B
-
TJ Sokol Centrum Haná B
Michaela Krobothová
,
Adéla Kummerová
,
jaro - 9. kolo
14.4.2018
09:00
OD033
HBC 1966 Olomouc B
-
Senice na Hané
Patrik Galus
,
Jiří Novotný
,
15.4.2018
17:00
OD034
TJ Sokol Centrum Haná B
-
DHK Zora Olomouc B
Petr Ochmann
,
Ladislav Planka
,
14.4.2018
14:00
OD035
SK Žeravice
-
Sokol Kostelec na Hané
Ladislav Planka
,
Roman Smékal
,
15.4.2018
09:00
OD036
DHK Litovel
-
TJ Cement Hranice
Roman Filipec
,
Matěj Přikryl
,
jaro - 10. kolo
22.4.2018
09:00
OD037
Senice na Hané
-
DHK Litovel
Petr Mužný
,
Josef Stoklasa
,
21.4.2018
13:00
OD038
TJ Cement Hranice
-
SK Žeravice
Tomáš Pernička
,
Matyáš Rozbořil
,
22.4.2018
12:30
OD039
Sokol Kostelec na Hané
-
TJ Sokol Centrum Haná B
Michaela Krobothová
,
Roman Smékal
,
21.4.2018
09:00
OD040
DHK Zora Olomouc B
-
HBC 1966 Olomouc B
Barbora Konečná
,
Matěj Přikryl
,
jaro - 11. kolo
28.4.2018
09:00
OD041
DHK Zora Olomouc B
-
Senice na Hané
Karel Mayer
,
Roman Smékal
,
28.4.2018
13:30
OD042
HBC 1966 Olomouc B
-
Sokol Kostelec na Hané
David Jurečka
,
Karel Mayer
,
28.4.2018
09:00
OD043
TJ Sokol Centrum Haná B
-
TJ Cement Hranice
Petr Mužný
,
Josef Stoklasa
,
28.4.2018
14:00
OD044
SK Žeravice
-
DHK Litovel
Tomáš Pernička
,
Václav Punčochář
,
jaro - 12. kolo
6.5.2018
09:00
OD045
Senice na Hané
-
SK Žeravice
Vladimír Nastoupil
,
Marek Procházka
,
6.5.2018
09:00
OD046
DHK Litovel
-
TJ Sokol Centrum Haná B
Jaroslava Směšná
,
Daniel Sova
,
4.5.2018
17:00
OD047
TJ Cement Hranice
-
HBC 1966 Olomouc B
Karel Mayer
,
Tomáš Pernička
,
6.5.2018
17:15
OD048
Sokol Kostelec na Hané
-
DHK Zora Olomouc B
Barbora Konečná
,
Matěj Přikryl
,
jaro - 13. kolo
13.5.2018
16:15
OD049
Sokol Kostelec na Hané
-
Senice na Hané
Martin Hlavinka
,
Jaroslava Směšná
,
12.5.2018
09:00
OD050
DHK Zora Olomouc B
-
TJ Cement Hranice
Jiří Kräuter
,
Petr Ochmann
,
13.5.2018
16:00
OD051
HBC 1966 Olomouc B
-
DHK Litovel
Vladimír Nastoupil
,
Marek Procházka
,
13.5.2018
12:00
OD052
TJ Sokol Centrum Haná B
-
SK Žeravice
Martin Hlavinka
,
Jaroslava Směšná
,
jaro - 14. kolo
20.5.2018
09:00
OD053
Senice na Hané
-
TJ Sokol Centrum Haná B
Daniel Sova
,
Mojmír Valášek
,
19.5.2018
15:00
OD054
SK Žeravice
-
HBC 1966 Olomouc B
Arnošt Axmann
,
Petr Mužný
,
20.5.2018
09:00
OD055
DHK Litovel
-
DHK Zora Olomouc B
Patrik Galus
,
Vladimír Nastoupil
,
19.5.2018
10:30
OD056
TJ Cement Hranice
-
Sokol Kostelec na Hané
Tomáš Pernička
,
Marek Procházka
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.