Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
MSL Muži sk. I.
Rozpis soutěže
Jaro 2018
MSL Muži - o umístění
MSL Muži sk. II.
MSL Muži sk. III.
MSL Muži sk. A
MSL Muži sk. B
MSL Muži sk. C
LOLK Starší žačky
LOLK Starší žáci
LOLK Mladší žactvo I.
LOLK Mladší žactvo II.
Krajské školní ligy
Jaromír Krejčí
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
12.5. 17:00
AE129
Ivančice - Telnice
44 : 35
29.4. 11:00
AE115
Napajedla - Maloměřice
18 : 23
16.9. 16:00
AE010
Sokol II.Prostějov - Ivančice
18 : 26
2.liga muži SM
5.5. 17:00
AF126
HBC Olomouc - Pepino SKP F-M B
28 : 33
28.4. 14:00
AF119
Vsetín - Luhačovice
28 : 22
28.11. 19:00
AF062
Pepino SKP F-M B - L.Zubří
26 : 33
19.11. 17:30
AF056
Vsetín - SKH Polanka n.O
30 : 24
11.11. 12:30
AF053
Luhačovice - Vsetín
21 : 31
5.11. 11:00
AF047
TJ SOGOS Holešov - HBC Olomouc
29 : 28
24.9. 16:00
AF015
Uničov A - Žeravice
22 : 24
17.9. 16:00
AF012
Vsetín - MHK Karviná
32 : 29
2.liga starší dorostenci - M
27.5. 10:30
AI219
Zlín - Sokol Sokolnice
34 : 21
20.5. 10:00
AI216
Žeravice - Bohunice
39 : 35
6.5. 15:00
AI194
TJ Sokol Horka n.M. - SKH Polanka n.O.
23 : 24
5.5. 15:00
AI198
HBC Olomouc - Sokol Juliánov
39 : 14
28.4. 12:00
AI189
Vsetín - Sokol Sokolnice
48 : 24
10.2. 18:30
AI240
Vsetín - Litovel
33 : 45
10.2. 12:30
AI236
Zlín - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 22
16.12. 13:30
AI106
Vsetín - TJ Sokol Horka n.M.
45 : 22
3.12. 17:00
AI095
Zlín - HBC Olomouc
39 : 29
19.11. 15:30
AI076
Vsetín - Sokol Telnice
34 : 29
27.10. 17:00
AI046
Vsetín - Bohunice
46 : 33
15.10. 15:00
AI044
TJ Sokol Horka n.M. - HBC Olomouc
24 : 34
7.10. 17:00
AI037
Žeravice - TJ Sokol Horka n.M.
35 : 19
1.10. 12:30
AI026
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Sokolnice
37 : 22
17.9. 14:00
AI016
Vsetín - Sokol V. Meziříčí
48 : 31
9.9. 14:30
AI005
Zlín - SKH Polanka n.O.
27 : 17
2.liga mladší dorostenci - JM
12.5. 15:00
ALA129
HK Ivančice - Nové Bránice
37 : 30
29.4. 09:00
ALA115
Napajedla - Maloměřice
47 : 19
2.liga mladší dorostenci - SM
5.5. 13:00
ALB126
HBC Olomouc - Zlín
29 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Val.Meziříčí
35 : 26
video
online
Krmelín - Hlučín
25 : 18
video
online
SKH Polanka B - Suchdol n/O
20 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
10
10
0
0
321 : 239
20
2
Krmelín
10
6
1
3
260 : 242
13
3
Suchdol n/O
10
4
1
5
220 : 234
9
4
SKH Polanka B
10
4
0
6
250 : 260
8
5
Val.Meziříčí
10
3
0
7
252 : 300
6
6
Hlučín
10
2
0
8
235 : 263
4
Tabulka střelců
Petr Mácha
Sokol Krmelín
72
Petr Soukup
SK Droždín
60
Miroslav Vaverka
SK Droždín
58
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Mácha
Sokol Krmelín
18
Petr Soukup
SK Droždín
12
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Brynecký
TJ Loko. Suchdol n/O
32
Roman Kunát
Sokol Krmelín
20
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.