Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
MSL Muži sk. I.
Rozpis soutěže
Jaro 2018
MSL Muži - o umístění
MSL Muži sk. II.
MSL Muži sk. III.
MSL Muži sk. A
MSL Muži sk. B
MSL Muži sk. C
LOLK Starší žačky
LOLK Starší žáci
LOLK Mladší žactvo I.
LOLK Mladší žactvo II.
Krajské školní ligy
Adam Baader
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
20.4. 19:00
AA156
Cement Hranice - Sokol Nové Veselí
26 : 20
10.3. 16:30
AA110
Dukla Praha - Cement Hranice
30 : 20
24.2. 17:00
AA098
SKKP Handball Brno - HBC Strakonice 1921
33 : 32
26.11. 16:00
AA056
Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
30 : 29
18.11. 18:00
AA050
HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice
20 : 29
30.9. 18:00
AA019
Kopřivnice - HBC Strakonice 1921
30 : 21
1.liga muži
6.5. 11:00
AB125
HK Bystřice p.H. - Házená L.Hustopeče
25 : 23
15.4. 10:30
AB108
Velká Bystřice - Chodov
25 : 32
17.2. 17:00
AB067
Tatran Litovel - S.Vršovice
37 : 27
29.10. 11:00
AB037
Házená L.Hustopeče - Tatran Litovel
24 : 32
16.9. 17:00
AB007
Tatran Litovel - HK Bystřice p.H.
30 : 24
2.liga muži JM
21.4. 16:00
AE109
Sokol II.Prostějov - Napajedla
23 : 27
17.9. 14:30
AE009
Sokol Kostelec na Hané - Maloměřice
27 : 31
1.liga starší dorostenci
15.4. 12:30
AG108
Velká Bystřice - Dukla
19 : 21
2.liga starší dorostenci - M
29.4. 15:00
AI191
TJ Sokol Horka n.M. - TJ Sokol Centrum Haná
25 : 38
17.2. 15:00
AI122
Litovel - Sokol V. Meziříčí
42 : 22
17.9. 12:30
AI011
TJ Sokol Centrum Haná - Žeravice
22 : 22
16.9. 15:00
AI015
Litovel - Sokol Juliánov
33 : 13
Český pohár mužů
15.11. 18:30
AM075
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
24 : 32
1.liga ženy
22.4. 15:30
AR104
HK Ivančice - Zlín B
30 : 26
11.3. 13:00
AR088
Zlín B - H.Brod
28 : 23
3.12. 16:00
AR057
Otrokovice - DHC Plzeň
20 : 25
8.10. 13:00
AR013
Otrokovice - S.Vršovice
33 : 32
2.liga ženy - východ
13.5. 17:00
AT060
Olomouc - Házená Velká Bystřice
31 : 29
18.3. 17:00
AT036
Olomouc - Karviná
38 : 24
15.10. 17:00
AT011
Olomouc - Poruba B
39 : 31
1.liga starší dorostenky - východ
22.4. 13:30
AUB104
HK Ivančice - Zlín
25 : 33
3.12. 12:00
AUB057
TJ Jiskra Otrokovice - Ostrava Zábřeh
34 : 21
1.liga mladší dorostenky
13.5. 14:00
AV121
Olomouc - S.Vršovice
28 : 22
3.12. 14:00
AV057
TJ Jiskra Otrokovice - DHC Plzeň
27 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Val.Meziříčí
35 : 26
video
online
Krmelín - Hlučín
25 : 18
video
online
SKH Polanka B - Suchdol n/O
20 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
10
10
0
0
321 : 239
20
2
Krmelín
10
6
1
3
260 : 242
13
3
Suchdol n/O
10
4
1
5
220 : 234
9
4
SKH Polanka B
10
4
0
6
250 : 260
8
5
Val.Meziříčí
10
3
0
7
252 : 300
6
6
Hlučín
10
2
0
8
235 : 263
4
Tabulka střelců
Petr Mácha
Sokol Krmelín
72
Petr Soukup
SK Droždín
60
Miroslav Vaverka
SK Droždín
58
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Mácha
Sokol Krmelín
18
Petr Soukup
SK Droždín
12
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Brynecký
TJ Loko. Suchdol n/O
32
Roman Kunát
Sokol Krmelín
20
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.