Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
MSL Muži sk. I.
Rozpis soutěže
Jaro 2018
MSL Muži - o umístění
MSL Muži sk. II.
MSL Muži sk. III.
MSL Muži sk. A
MSL Muži sk. B
MSL Muži sk. C
LOLK Starší žačky
LOLK Starší žáci
LOLK Mladší žactvo I.
LOLK Mladší žactvo II.
Krajské školní ligy
Vítězslav Koleček
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1964
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
29.4. 11:00
AE115
Napajedla - Maloměřice
18 : 23
4.3. 10:30
AE083
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice
26 : 23
2.liga muži SM
12.5. 14:00
AF128
L.Zubří - Pepino SKP F-M B
31 : 24
28.4. 14:00
AF119
Vsetín - Luhačovice
28 : 22
14.4. 17:00
AF104
TJ SOGOS Holešov - Pepino SKP F-M B
43 : 37
25.3. 18:00
AF094
Žeravice - HBC Olomouc
23 : 32
25.2. 17:00
AF074
HBC Olomouc - Sokol Ostrava
36 : 25
11.11. 12:30
AF053
Luhačovice - Vsetín
21 : 31
5.11. 11:00
AF047
TJ SOGOS Holešov - HBC Olomouc
29 : 28
24.9. 16:00
AF015
Uničov A - Žeravice
22 : 24
17.9. 16:00
AF012
Vsetín - MHK Karviná
32 : 29
2.liga starší dorostenci - M
28.4. 12:00
AI189
Vsetín - Sokol Sokolnice
48 : 24
4.3. 12:30
AI143
TJ Sokol Centrum Haná - HBC Olomouc
35 : 35
24.2. 10:00
AI131
Žeravice - TJ Sokol Centrum Haná
31 : 19
10.2. 18:30
AI240
Vsetín - Litovel
33 : 45
16.12. 13:30
AI106
Vsetín - TJ Sokol Horka n.M.
45 : 22
3.12. 17:00
AI095
Zlín - HBC Olomouc
39 : 29
27.10. 17:00
AI046
Vsetín - Bohunice
46 : 33
7.10. 17:00
AI037
Žeravice - TJ Sokol Horka n.M.
35 : 19
1.10. 12:30
AI026
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Sokolnice
37 : 22
17.9. 14:00
AI016
Vsetín - Sokol V. Meziříčí
48 : 31
2.liga mladší dorostenci - JM
29.4. 09:00
ALA115
Napajedla - Maloměřice
47 : 19
2.liga mladší dorostenci - SM
13.5. 16:30
ALB132
Žeravice - Hranice
20 : 26
12.5. 12:00
ALB128
HC Zubří B - Zlín
27 : 27
14.4. 15:00
ALB104
TJ Holešov - Zlín
25 : 40
25.3. 16:00
ALB094
Žeravice - HBC Olomouc
36 : 35
25.2. 13:00
ALB074
HBC Olomouc - Sokol Ostrava
37 : 37
14.11. 17:00
ALB056
Hranice - Velká Bystřice
35 : 29
11.11. 10:30
ALB053
TJ Sokol Luhačovice - Hranice
13 : 35
5.11. 09:00
ALB047
TJ Holešov - HBC Olomouc
20 : 47
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Val.Meziříčí
35 : 26
video
online
Krmelín - Hlučín
25 : 18
video
online
SKH Polanka B - Suchdol n/O
20 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
10
10
0
0
321 : 239
20
2
Krmelín
10
6
1
3
260 : 242
13
3
Suchdol n/O
10
4
1
5
220 : 234
9
4
SKH Polanka B
10
4
0
6
250 : 260
8
5
Val.Meziříčí
10
3
0
7
252 : 300
6
6
Hlučín
10
2
0
8
235 : 263
4
Tabulka střelců
Petr Mácha
Sokol Krmelín
72
Petr Soukup
SK Droždín
60
Miroslav Vaverka
SK Droždín
58
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Mácha
Sokol Krmelín
18
Petr Soukup
SK Droždín
12
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Brynecký
TJ Loko. Suchdol n/O
32
Roman Kunát
Sokol Krmelín
20
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.