Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
MSL Muži sk. I.
MSL Muži - o umístění
MSL Muži sk. II.
MSL Muži sk. III.
MSL Muži sk. A
MSL Muži sk. B
MSL Muži sk. C
LOLK Starší žačky
LOLK Starší žáci
LOLK Mladší žactvo I.
Rozpis soutěže
Mladší žactvo I.
LOLK Mladší žactvo II.
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže LOLK Mladší žactvo I.
podzim - 1. kolo
13.10.2017
15:30
OC001
Házená Velká Bystřice
-
Sokol Horka nad Moravou
Vladimír Nastoupil
,
Pavel Novotný
,
9.9.2017
09:00
OC002
DHK Zora Olomouc A
-
TJ Sokol Centrum Haná A
Barbora Konečná
,
Jiří Novotný
,
28.9.2017
09:30
OC003
Tatran Litovel
-
HBC 1966 Olomouc A
Arnošt Axmann
,
Petr Mužný
,
podzim - 2. kolo
17.9.2017
13:00
OC004
Sokol Horka nad Moravou
-
HBC 1966 Olomouc A
Martin Hlavinka
,
Martin Staněk
,
17.9.2017
10:45
OC005
TJ Sokol Centrum Haná A
-
Tatran Litovel
Adam Baader
,
Josef Škroch
,
16.9.2017
12:00
OC006
Házená Velká Bystřice
-
DHK Zora Olomouc A
Jiří Kräuter
,
Vladimír Nastoupil
,
podzim - 3. kolo
27.9.2017
17:00
OC007
Sokol Horka nad Moravou
-
DHK Zora Olomouc A
David Holý
,
Jiří Kräuter
,
23.9.2017
09:30
OC008
Tatran Litovel
-
Házená Velká Bystřice
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
23.9.2017
13:00
OC009
HBC 1966 Olomouc A
-
TJ Sokol Centrum Haná A
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
podzim - 4. kolo
1.10.2017
13:00
OC010
Sokol Horka nad Moravou
-
TJ Sokol Centrum Haná A
Ladislav Planka
,
Martin Staněk
,
30.9.2017
10:30
OC011
Házená Velká Bystřice
-
HBC 1966 Olomouc A
Barbora Konečná
,
Pavel Novotný
,
30.9.2017
09:00
OC012
DHK Zora Olomouc A
-
Tatran Litovel
Tomáš Kašík
,
Tomáš Pernička
,
podzim - 5. kolo
7.10.2017
09:30
OC013
Tatran Litovel
-
Sokol Horka nad Moravou
Adéla Kummerová
,
Jaroslava Směšná
,
7.10.2017
12:00
OC014
HBC 1966 Olomouc A
-
DHK Zora Olomouc A
Jiří Kräuter
,
Petr Ochmann
,
8.10.2017
14:00
OC015
TJ Sokol Centrum Haná A
-
Házená Velká Bystřice
Tomáš Kašík
,
Tomáš Pernička
,
podzim odvety - 6. kolo
15.10.2017
13:00
OC016
Sokol Horka nad Moravou
-
Házená Velká Bystřice
Jaromír Krejčí
,
Josef Malina
,
15.10.2017
09:00
OC017
TJ Sokol Centrum Haná A
-
DHK Zora Olomouc A
Arnošt Axmann
,
Tomáš Kašík
,
14.10.2017
10:30
OC018
HBC 1966 Olomouc A
-
Tatran Litovel
Jiří Kubis
,
Tomáš Pernička
,
podzim odvety - 7. kolo
22.10.2017
14:30
OC019
HBC 1966 Olomouc A
-
Sokol Horka nad Moravou
Jiří Kräuter
,
Tomáš Pernička
,
22.10.2017
09:30
OC020
Tatran Litovel
-
TJ Sokol Centrum Haná A
Jiří Kräuter
,
Petr Ochmann
,
21.10.2017
10:30
OC021
DHK Zora Olomouc A
-
Házená Velká Bystřice
Tomáš Kašík
,
Michaela Krobothová
,
podzim odvety - 8. kolo
23.10.2017
16:00
OC022
DHK Zora Olomouc A
-
Sokol Horka nad Moravou
Michaela Krobothová
,
Kristýna Kummerová
,
29.10.2017
13:30
OC023
Házená Velká Bystřice
-
Tatran Litovel
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
29.10.2017
09:00
OC024
TJ Sokol Centrum Haná A
-
HBC 1966 Olomouc A
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
podzim odvety - 9. kolo
5.11.2017
14:30
OC025
TJ Sokol Centrum Haná A
-
Sokol Horka nad Moravou
David Číhal
,
Tomáš Kašík
,
5.11.2017
10:00
OC026
HBC 1966 Olomouc A
-
Házená Velká Bystřice
Arnošt Axmann
,
Tomáš Kašík
,
4.11.2017
09:30
OC027
Tatran Litovel
-
DHK Zora Olomouc A
Arnošt Axmann
,
Petr Mužný
,
podzim odvety - 10. kolo
4.10.2017
16:30
OC028
Sokol Horka nad Moravou
-
Tatran Litovel
David Holý
,
Michaela Krobothová
,
12.11.2017
09:00
OC029
DHK Zora Olomouc A
-
HBC 1966 Olomouc A
Kristýna Kummerová
,
Pavla Macharáčková
,
11.11.2017
12:00
OC030
Házená Velká Bystřice
-
TJ Sokol Centrum Haná A
Martin Hlavinka
,
Roman Smékal
,
jaro - 11. kolo
8.4.2018
14:00
OC031
Házená Velká Bystřice
-
Sokol Horka nad Moravou
Petr Jaroň
,
Barbora Konečná
,
7.4.2018
10:30
OC032
DHK Zora Olomouc A
-
TJ Sokol Centrum Haná A
Michaela Krobothová
,
Adéla Kummerová
,
7.4.2018
12:00
OC033
HBC 1966 Olomouc A
-
Tatran Litovel
Michaela Krobothová
,
Adéla Kummerová
,
jaro - 12. kolo
15.4.2018
13:00
OC034
Sokol Horka nad Moravou
-
HBC 1966 Olomouc A
Roman Smékal
,
Jaroslava Směšná
,
14.4.2018
09:30
OC035
Tatran Litovel
-
TJ Sokol Centrum Haná A
Jiří Kubis
,
Matyáš Rozbořil
,
14.4.2018
10:00
OC036
Házená Velká Bystřice
-
DHK Zora Olomouc A
Martin Hlavinka
,
Jaromír Mach
,
jaro - 13. kolo
21.4.2018
10:30
OC037
DHK Zora Olomouc A
-
Sokol Horka nad Moravou
Barbora Konečná
,
Matěj Přikryl
,
21.4.2018
12:00
OC038
Házená Velká Bystřice
-
Tatran Litovel
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
21.4.2018
12:00
OC039
HBC 1966 Olomouc A
-
TJ Sokol Centrum Haná A
Barbora Konečná
,
Matěj Přikryl
,
jaro - 14. kolo
29.4.2018
13:00
OC040
Sokol Horka nad Moravou
-
TJ Sokol Centrum Haná A
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
29.4.2018
14:00
OC041
Házená Velká Bystřice
-
HBC 1966 Olomouc A
Patrik Galus
,
Barbora Konečná
,
28.4.2018
10:30
OC042
DHK Zora Olomouc A
-
Tatran Litovel
Karel Mayer
,
Roman Smékal
,
jaro - 15. kolo
5.5.2018
09:30
OC043
Tatran Litovel
-
Sokol Horka nad Moravou
Petr Ochmann
,
Matěj Přikryl
,
5.5.2018
09:00
OC044
HBC 1966 Olomouc A
-
DHK Zora Olomouc A
David Holý
,
Jiří Kräuter
,
6.5.2018
14:30
OC045
TJ Sokol Centrum Haná A
-
Házená Velká Bystřice
Barbora Konečná
,
Matěj Přikryl
,
jaro odvety - 16. kolo
13.5.2018
13:00
OC046
Sokol Horka nad Moravou
-
Házená Velká Bystřice
David Číhal
,
Matěj Přikryl
,
13.5.2018
13:15
OC047
TJ Sokol Centrum Haná A
-
DHK Zora Olomouc A
Martin Hlavinka
,
Jaroslava Směšná
,
12.5.2018
09:30
OC048
Tatran Litovel
-
HBC 1966 Olomouc A
Arnošt Axmann
,
Petr Mužný
,
jaro odvety - 17. kolo
19.5.2018
12:00
OC049
HBC 1966 Olomouc A
-
Sokol Horka nad Moravou
Patrik Galus
,
Matyáš Rozbořil
,
20.5.2018
14:30
OC050
TJ Sokol Centrum Haná A
-
Tatran Litovel
Michaela Krobothová
,
Adéla Kummerová
,
19.5.2018
09:00
OC051
DHK Zora Olomouc A
-
Házená Velká Bystřice
Patrik Galus
,
Matyáš Rozbořil
,
jaro odvety - 18. kolo
27.5.2018
13:00
OC052
Sokol Horka nad Moravou
-
DHK Zora Olomouc A
Roman Smékal
,
Jaroslava Směšná
,
27.5.2018
09:30
OC053
Tatran Litovel
-
Házená Velká Bystřice
Martin Hlavinka
,
Ladislav Planka
,
27.5.2018
16:45
OC054
TJ Sokol Centrum Haná A
-
HBC 1966 Olomouc A
Karel Mayer
,
Josef Stoklasa
,
jaro odvety - 19. kolo
3.6.2018
09:00
OC055
TJ Sokol Centrum Haná A
-
Sokol Horka nad Moravou
Martin Hlavinka
,
Ladislav Planka
,
30.5.2018
17:00
OC056
HBC 1966 Olomouc A
-
Házená Velká Bystřice
Jiří Kräuter
,
Petr Ochmann
,
30.5.2018
17:00
OC057
Tatran Litovel
-
DHK Zora Olomouc A
David Číhal
,
Matěj Přikryl
,
jaro odvety - 20. kolo
9.6.2018
09:00
OC058
Sokol Horka nad Moravou
-
Tatran Litovel
Michaela Krobothová
,
Ladislav Planka
,
9.6.2018
09:00
OC059
DHK Zora Olomouc A
-
HBC 1966 Olomouc A
Martin Staněk
,
Viktor Vařeka
,
9.6.2018
09:00
OC060
Házená Velká Bystřice
-
TJ Sokol Centrum Haná A
Barbora Konečná
,
Matěj Přikryl
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.