Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
MSL Muži sk. I.
MSL Muži - o umístění
MSL Muži sk. II.
MSL Muži sk. III.
MSL Muži sk. A
MSL Muži sk. B
MSL Muži sk. C
LOLK Starší žačky
LOLK Starší žáci
Rozpis soutěže
LOLK starší žáci
LOLK Mladší žactvo I.
LOLK Mladší žactvo II.
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže LOLK Starší žáci
podzim - 1. kolo
10.9.2017
14:30
OB001
TJ Cement Hranice
-
Sokol Horka nad Moravou
Jiří Kubis
,
Michal Paululik
,
9.9.2017
10:30
OB002
Házená Velká Bystřice
-
TJ Sokol Centrum Haná B
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
9.9.2017
12:00
OB003
SK Žeravice
-
TJ Sokol Centrum Haná A
Jiří Kräuter
,
Petr Ochmann
,
28.9.2017
11:00
OB004
Tatran Litovel
-
HBC 1966 Olomouc
Arnošt Axmann
,
Petr Mužný
,
podzim - 2. kolo
17.9.2017
17:00
OB005
Sokol Horka nad Moravou
-
HBC 1966 Olomouc
Martin Hlavinka
,
Martin Staněk
,
16.9.2017
10:30
OB006
TJ Sokol Centrum Haná A
-
Tatran Litovel
David Holý
,
Mojmír Valášek
,
16.9.2017
09:00
OB007
TJ Sokol Centrum Haná B
-
SK Žeravice
David Holý
,
Mojmír Valášek
,
17.9.2017
14:30
OB008
TJ Cement Hranice
-
Házená Velká Bystřice
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
podzim - 3. kolo
23.9.2017
09:00
OB009
Házená Velká Bystřice
-
Sokol Horka nad Moravou
Michaela Krobothová
,
Adéla Kummerová
,
23.9.2017
12:00
OB010
SK Žeravice
-
TJ Cement Hranice
Arnošt Axmann
,
Petr Mužný
,
11.10.2017
18:15
OB011
Tatran Litovel
-
TJ Sokol Centrum Haná B
Arnošt Axmann
,
Petr Mužný
,
23.9.2017
16:00
OB012
HBC 1966 Olomouc
-
TJ Sokol Centrum Haná A
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
podzim - 4. kolo
1.10.2017
17:00
OB013
Sokol Horka nad Moravou
-
TJ Sokol Centrum Haná A
David Holý
,
Ladislav Planka
,
1.10.2017
10:30
OB014
TJ Sokol Centrum Haná B
-
HBC 1966 Olomouc
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
1.10.2017
14:30
OB015
TJ Cement Hranice
-
Tatran Litovel
Julio Pulido
,
Jaroslava Směšná
,
30.9.2017
12:00
OB016
Házená Velká Bystřice
-
SK Žeravice
Barbora Konečná
,
Pavel Novotný
,
podzim - 5. kolo
7.10.2017
15:15
OB017
SK Žeravice
-
Sokol Horka nad Moravou
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
7.10.2017
11:00
OB018
Tatran Litovel
-
Házená Velká Bystřice
Adéla Kummerová
,
Jaroslava Směšná
,
7.10.2017
15:00
OB019
HBC 1966 Olomouc
-
TJ Cement Hranice
Jiří Kräuter
,
Petr Ochmann
,
8.10.2017
15:30
OB020
TJ Sokol Centrum Haná A
-
TJ Sokol Centrum Haná B
Tomáš Kašík
,
Tomáš Pernička
,
podzim - 6. kolo
15.10.2017
17:00
OB021
Sokol Horka nad Moravou
-
TJ Sokol Centrum Haná B
Jaromír Krejčí
,
Josef Malina
,
15.10.2017
14:30
OB022
TJ Cement Hranice
-
TJ Sokol Centrum Haná A
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
14.10.2017
12:00
OB023
Házená Velká Bystřice
-
HBC 1966 Olomouc
Martin Hlavinka
,
Ladislav Planka
,
15.10.2017
17:00
OB024
SK Žeravice
-
Tatran Litovel
Petr Mužný
,
Josef Stoklasa
,
podzim - 7. kolo
22.10.2017
11:00
OB025
Tatran Litovel
-
Sokol Horka nad Moravou
Jiří Kräuter
,
Petr Ochmann
,
22.10.2017
17:30
OB026
HBC 1966 Olomouc
-
SK Žeravice
Jiří Kräuter
,
Tomáš Pernička
,
22.10.2017
15:30
OB027
TJ Sokol Centrum Haná A
-
Házená Velká Bystřice
Ladislav Planka
,
Pavel Šestořád
,
22.10.2017
09:00
OB028
TJ Sokol Centrum Haná B
-
TJ Cement Hranice
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
jaro - 8. kolo
8.4.2018
10:00
OB029
Sokol Horka nad Moravou
-
TJ Cement Hranice
Arnošt Axmann
,
Petr Mužný
,
8.4.2018
16:00
OB030
TJ Sokol Centrum Haná B
-
Házená Velká Bystřice
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
8.4.2018
14:30
OB031
TJ Sokol Centrum Haná A
-
SK Žeravice
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
3.6.2018
14:00
OB032
HBC 1966 Olomouc
-
Tatran Litovel
Patrik Galus
,
Jiří Kräuter
,
jaro - 9. kolo
14.4.2018
10:30
OB033
HBC 1966 Olomouc
-
Sokol Horka nad Moravou
Patrik Galus
,
Jiří Novotný
,
14.4.2018
11:00
OB034
Tatran Litovel
-
TJ Sokol Centrum Haná A
Jiří Kubis
,
Matyáš Rozbořil
,
15.4.2018
16:30
OB035
SK Žeravice
-
TJ Sokol Centrum Haná B
Karel Mayer
,
Josef Stoklasa
,
14.4.2018
11:30
OB036
Házená Velká Bystřice
-
TJ Cement Hranice
Martin Hlavinka
,
Jaromír Mach
,
jaro - 10. kolo
22.4.2018
17:00
OB037
Sokol Horka nad Moravou
-
Házená Velká Bystřice
Martin Hlavinka
,
Roman Filipec
,
21.4.2018
14:30
OB038
TJ Cement Hranice
-
SK Žeravice
Tomáš Pernička
,
Matyáš Rozbořil
,
21.4.2018
10:30
OB039
TJ Sokol Centrum Haná B
-
Tatran Litovel
Petr Ochmann
,
Viktor Vařeka
,
21.4.2018
09:00
OB040
TJ Sokol Centrum Haná A
-
HBC 1966 Olomouc
Petr Ochmann
,
Viktor Vařeka
,
jaro - 11. kolo
6.5.2018
15:45
OB041
TJ Sokol Centrum Haná A
-
Sokol Horka nad Moravou
Barbora Konečná
,
Matěj Přikryl
,
5.5.2018
10:30
OB042
HBC 1966 Olomouc
-
TJ Sokol Centrum Haná B
David Holý
,
Jiří Kräuter
,
5.5.2018
11:00
OB043
Tatran Litovel
-
TJ Cement Hranice
Petr Ochmann
,
Matěj Přikryl
,
5.5.2018
14:00
OB044
SK Žeravice
-
Házená Velká Bystřice
Jindřich Berger
,
Petr Kremláček
,
jaro - 12. kolo
13.5.2018
15:00
OB045
Sokol Horka nad Moravou
-
SK Žeravice
David Číhal
,
Matěj Přikryl
,
12.5.2018
09:00
OB046
Házená Velká Bystřice
-
Tatran Litovel
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
13.5.2018
14:30
OB047
TJ Cement Hranice
-
HBC 1966 Olomouc
Patrik Galus
,
Michaela Krobothová
,
13.5.2018
14:30
OB048
TJ Sokol Centrum Haná B
-
TJ Sokol Centrum Haná A
Martin Hlavinka
,
Jaroslava Směšná
,
jaro - 13. kolo
27.5.2018
15:30
OB049
TJ Sokol Centrum Haná B
-
Sokol Horka nad Moravou
Karel Mayer
,
Josef Stoklasa
,
27.5.2018
14:00
OB050
TJ Sokol Centrum Haná A
-
TJ Cement Hranice
Karel Mayer
,
Josef Stoklasa
,
26.5.2018
10:00
OB051
HBC 1966 Olomouc
-
Házená Velká Bystřice
Adéla Kummerová
,
Martin Staněk
,
27.5.2018
11:00
OB052
Tatran Litovel
-
SK Žeravice
Martin Hlavinka
,
Ladislav Planka
,
jaro - 14. kolo
3.6.2018
17:00
OB053
Sokol Horka nad Moravou
-
Tatran Litovel
David Holý
,
Jiří Kräuter
,
8.6.2018
16:00
OB054
SK Žeravice
-
HBC 1966 Olomouc
Karel Mayer
,
Tomáš Pernička
,
1.6.2018
16:30
OB055
Házená Velká Bystřice
-
TJ Sokol Centrum Haná A
Martin Hlavinka
,
Matěj Přikryl
,
27.5.2018
12:30
OB056
TJ Cement Hranice
-
TJ Sokol Centrum Haná B
Karel Mayer
,
Josef Stoklasa
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.