Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
MSL Muži sk. I.
MSL Muži - o umístění
MSL Muži sk. II.
MSL Muži sk. III.
MSL Muži sk. A
MSL Muži sk. B
MSL Muži sk. C
LOLK Starší žačky
Rozpis soutěže
podzim
LOLK Starší žáci
LOLK Mladší žactvo I.
LOLK Mladší žactvo II.
Krajské školní ligy
Filip Zborovský
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Krmelín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
56
Starty
Český pohár mužů
03.09. [AM023]
Krmelín - MHK Karviná
16 : 22
1 branek
MSL Muži sk. I.
02.06. [NAA030]
Krmelín - Hlučín
25 : 18
4 branek
27.05. [NAA026]
Suchdol n/O - Krmelín
22 : 22
6 branek
20.05. [NAA023]
Krmelín - Val.Meziříčí
32 : 19
1 branek
13.05. [NAA021]
Krmelín - SKH Polanka B
29 : 25
5 branek
08.05. [NAA016]
Droždín - Krmelín
31 : 27
2 branek
05.05. [NAA001]
Krmelín - Droždín
21 : 27
2 branek
28.04. [NAA015]
Hlučín - Krmelín
24 : 27
6 branek
22.04. [NAA011]
Krmelín - Suchdol n/O
20 : 22
1 branek
14.04. [NAA008]
Val.Meziříčí - Krmelín
28 : 29
1 branek
08.04. [NAA006]
SKH Polanka B - Krmelín
26 : 28
5 branek
MSL Muži sk. B
04.11. [N_AB027]
Třinec - Krmelín
25 : 20
2 branek
28.10. [N_AB022]
Hlučín - Krmelín
21 : 19
2 branek
22.10. [N_AB021]
Krmelín - Paskov
15 : 12
3 branek
14.10. [N_AB017]
Orlová - Krmelín
26 : 30
4 branek
01.10. [N_AB012]
Krmelín - Třinec
27 : 23
1 branek
24.09. [N_AB007]
Krmelín - Hlučín
18 : 18
2 branek
17.09. [N_AB006]
Paskov - Krmelín
17 : 27
5 branek
10.09. [N_AB002]
Krmelín - Orlová
20 : 15
3 branek
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Zlín A - Hovězí
50 : 15
video
online
Žeravice - DHK Zora Olomouc B
22 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
12
11
0
1
364 : 216
22
2
DHK Zora Olomouc A
12
10
1
1
365 : 206
21
3
Otrokovice
12
7
1
4
309 : 227
15
4
Žeravice
12
7
0
5
300 : 259
14
5
DHK Zora Olomouc B
12
3
0
9
238 : 302
6
6
Lesana Zubří
12
3
0
9
250 : 273
6
7
Hovězí
12
0
0
12
148 : 491
0
Tabulka střelců
Natálie Rodeková
SK Žeravice
104
Natálie Kuxová
DHK Zora Olomouc A
91
Simona Horáková
TJ Jiskra Otrokovice
77
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Natálie Rodeková
SK Žeravice
23
Adéla Mizerová
TJ Lesana Zubří
22
Simona Horáková
TJ Jiskra Otrokovice
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eliška Krejzlíková
DHK Zora Olomouc A
24
Klára Hlaváčková
DHK Zora Olomouc B
20
Timea Orságová
TJ Sokol Hovězí
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.