Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
MSL Muži sk. I.
Rozpis soutěže
Jaro 2018
MSL Muži - o umístění
MSL Muži sk. II.
MSL Muži sk. III.
MSL Muži sk. A
MSL Muži sk. B
MSL Muži sk. C
LOLK Starší žačky
LOLK Starší žáci
LOLK Mladší žactvo I.
LOLK Mladší žactvo II.
Krajské školní ligy
Jaroslav Paululik
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladší dorostenci
24.2. 12:00
AJ075
Pepino SKP F-M - Dukla
23 : 28
18.11. 13:00
AJ060
Pepino SKP F-M - Jičín
32 : 21
9.9. 13:00
AJ005
Pepino SKP F-M - Liberec
31 : 29
2.liga mladší dorostenci - SM
12.5. 13:00
ALB129
Házená Uničov - Sokol Ostrava
15 : 36
7.4. 12:00
ALB098
Sokol Ostrava - Velká Bystřice
33 : 49
25.11. 14:00
ALB061
HBC Olomouc - Rožnov p.R.
28 : 33
19.11. 16:00
ALB057
TJ Nový Jičín - TJ Sokol Luhačovice
34 : 20
11.11. 15:00
ALB051
HC Zubří B - TJ Holešov
56 : 19
5.11. 14:00
ALB046
TJ Nový Jičín - HC Zubří B
21 : 27
15.10. 18:00
ALB035
TJ Nový Jičín - Zlín
24 : 44
7.10. 09:00
ALB030
Sokol Ostrava - TJ Sokol Luhačovice
37 : 18
30.9. 12:00
ALB019
Rožnov p.R. - Sokol Ostrava
27 : 27
16.9. 09:00
ALB008
Sokol Ostrava - HBC Olomouc
34 : 29
Český pohár mužů
21.10. 16:30
AM056
MHK Karviná - HC Zlín
31 : 21
Žákovská liga starších žáků
19.5. 17:00
AO270
Litovel - Polanka
24 : 25
19.5. 16:00
AO269
Nový Jičín - Házená Mělník
24 : 26
19.5. 15:00
AO268
Kopřivnice - Litovel
21 : 23
19.5. 12:00
AO265
Nový Jičín - Litovel
20 : 33
19.5. 11:00
AO264
Polanka - Kopřivnice
15 : 17
29.4. 14:55
AO228
Zlín - HBC Jičín
29 : 23
29.4. 14:00
AO227
Kopřivnice - TJ Cement Hranice
21 : 19
29.4. 11:15
AO224
Kopřivnice - Zlín
27 : 23
29.4. 10:20
AO223
HBC Jičín - Dukla A
26 : 36
29.4. 08:30
AO221
Dukla A - Kopřivnice
25 : 21
28.4. 17:15
AO210
Liberec - HBC Olomouc
21 : 12
28.4. 16:20
AO209
SK Kuřim - Nový Jičín
23 : 28
28.4. 12:40
AO205
SK Kuřim - Liberec
21 : 25
28.4. 11:45
AO204
HBC Olomouc - Talent Plzeň
9 : 18
28.4. 10:50
AO203
Liberec - Nový Jičín
18 : 19
17.2. 16:30
AO129
Házená Velká Bystřice - Pepino SKP Frýdek-Místek
21 : 21
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Val.Meziříčí
35 : 26
video
online
Krmelín - Hlučín
25 : 18
video
online
SKH Polanka B - Suchdol n/O
20 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
10
10
0
0
321 : 239
20
2
Krmelín
10
6
1
3
260 : 242
13
3
Suchdol n/O
10
4
1
5
220 : 234
9
4
SKH Polanka B
10
4
0
6
250 : 260
8
5
Val.Meziříčí
10
3
0
7
252 : 300
6
6
Hlučín
10
2
0
8
235 : 263
4
Tabulka střelců
Petr Mácha
Sokol Krmelín
72
Petr Soukup
SK Droždín
60
Miroslav Vaverka
SK Droždín
58
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Mácha
Sokol Krmelín
18
Petr Soukup
SK Droždín
12
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Brynecký
TJ Loko. Suchdol n/O
32
Roman Kunát
Sokol Krmelín
20
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.