Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
MSL Muži sk. I.
Rozpis soutěže
Jaro 2018
MSL Muži - o umístění
MSL Muži sk. II.
MSL Muži sk. III.
MSL Muži sk. A
MSL Muži sk. B
MSL Muži sk. C
LOLK Starší žačky
LOLK Starší žáci
LOLK Mladší žactvo I.
LOLK Mladší žactvo II.
Krajské školní ligy
Božetěch Tvarůžek
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1948
Typ licence
Licence C
Platnost licence
10.11.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
9.12. 15:30
AO048
Zlín - Házená L.Hustopeče
27 : 19
9.12. 14:30
AO047
HBC Olomouc - Polanka
23 : 17
9.12. 11:30
AO044
HBC Olomouc - Zlín
16 : 23
9.12. 10:30
AO043
Házená L.Hustopeče - Házená Velká Bystřice
25 : 29
9.12. 08:30
AO041
Házená Velká Bystřice - HBC Olomouc
24 : 20
MSL Muži sk. I.
19.5. 15:00
NAA024
Hlučín - Suchdol n/O
25 : 18
13.5. 10:30
NAA021
Krmelín - SKH Polanka B
29 : 25
29.4. 14:30
NAA014
Suchdol n/O - SKH Polanka B
17 : 18
MSL Muži sk. A
12.11. 13:00
N_AA024
Suchdol n/O - Trnávka
23 : 16
MSL Muži sk. II.
29.4. 10:30
NAB007
Trnávka - Třinec
37 : 24
21.4. 16:00
NAB005
Paskov - Trnávka
28 : 25
7.4. 18:00
NAB001
Třinec - Trnávka
19 : 23
MSL Muži sk. B
12.11. 09:30
N_AB030
Paskov - Orlová
27 : 26
11.11. 16:00
N_AB028
Hlučín - Třinec
31 : 20
21.10. 18:00
N_AB020
Třinec - Orlová
36 : 22
7.10. 18:00
N_AB013
Třinec - Hlučín
30 : 23
1.10. 10:30
N_AB012
Krmelín - Třinec
27 : 23
MSL Starší žáci sk. A
26.5. 13:30
N_B055
Karviná A - Fr.-Místek A
34 : 24
17.5. 18:00
N_B053
Polanka - Ostrava
39 : 21
13.5. 12:00
N_B051
Krmelín - Polanka
23 : 31
5.5. 10:20
N_B046
Fr.-Místek A - Polanka
37 : 28
22.3. 18:30
N_B033
Ostrava - Kopřivnice
22 : 23
21.10. 10:30
N_B019
Kopřivnice - Fr.-Místek A
22 : 30
19.10. 18:30
N_B020
Ostrava - Karviná A
15 : 37
14.10. 13:00
N_B017
Karviná A - Krmelín
37 : 13
1.10. 12:00
N_B012
Krmelín - Ostrava
27 : 27
30.9. 10:20
N_B010
Fr.-Místek A - Karviná A
24 : 28
7.9. 18:30
N_B003
Ostrava - Kopřivnice
23 : 36
MSL Starší žáci sk. B
26.5. 10:30
N_C055
Karviná B - Fr.-Místek B
27 : 16
5.5. 13:10
N_C046
Fr.-Místek B - Nový Jičín
17 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Val.Meziříčí
35 : 26
video
online
Krmelín - Hlučín
25 : 18
video
online
SKH Polanka B - Suchdol n/O
20 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
10
10
0
0
321 : 239
20
2
Krmelín
10
6
1
3
260 : 242
13
3
Suchdol n/O
10
4
1
5
220 : 234
9
4
SKH Polanka B
10
4
0
6
250 : 260
8
5
Val.Meziříčí
10
3
0
7
252 : 300
6
6
Hlučín
10
2
0
8
235 : 263
4
Tabulka střelců
Petr Mácha
Sokol Krmelín
72
Petr Soukup
SK Droždín
60
Miroslav Vaverka
SK Droždín
58
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Mácha
Sokol Krmelín
18
Petr Soukup
SK Droždín
12
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Brynecký
TJ Loko. Suchdol n/O
32
Roman Kunát
Sokol Krmelín
20
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.