Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
MSL Muži sk. I.
Rozpis soutěže
Jaro 2018
MSL Muži - o umístění
MSL Muži sk. II.
MSL Muži sk. III.
MSL Muži sk. A
MSL Muži sk. B
MSL Muži sk. C
LOLK Starší žačky
LOLK Starší žáci
LOLK Mladší žactvo I.
LOLK Mladší žactvo II.
Krajské školní ligy
Jan Divácký
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Rok narození
1958
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
28.4. 16:30
AO239
Polanka - HBC Strakonice
14 : 20
28.4. 13:30
AO236
HBC Strakonice - HK FCC Město Lovosice
32 : 25
28.4. 12:30
AO235
Polanka - TJ Sokol Nové Veselí
22 : 18
28.4. 09:30
AO232
HK FCC Město Lovosice - Polanka
15 : 24
28.4. 08:30
AO231
HBC Strakonice - Uh. Hradiště
11 : 20
Jihomoravská liga mužů
8.4. 11:00
LA033
Uh. Hradiště - Sokolnice
31 : 27
4.11. 11:00
LA021
Uh. Hradiště - Hostěrádky
29 : 27
MSL Muži sk. I.
12.5. 11:00
NAA020
Val.Meziříčí - Hlučín
27 : 26
MSL Muži sk. III.
22.4. 14:00
NAC006
Veselá - Orlová
23 : 23
MSL Muži sk. C
7.10. 11:00
N_AC013
Val.Meziříčí - Droždín
30 : 33
9.9. 11:00
N_AC003
Val.Meziříčí - Dřevohostice
21 : 20
MSL Ženy
13.5. 15:00
N_I020
L.Zubří - MHK Karviná
42 : 34
LOLK Starší žačky
1.10. 12:00
OA016
Zlín A - DHK Zora Olomouc B
37 : 16
ZL mladší žactvo I
18.11. 11:00
ZA029
Zlín C_ch - Zubří A_ch
32 : 22
18.11. 08:00
ZA030
Zlín A_d - Holešov A_s
38 : 21
11.11. 08:30
ZA026
Zlín A_d - Zubří A_ch
33 : 21
1.10. 10:30
ZA011
Zlín A_d - Zubří A_ch
36 : 24
1.10. 09:00
ZA012
Zlín C_ch - Bystřice p.H. A_s
33 : 25
24.9. 10:30
ZA007
Zlín C_ch - Vsetín_ch
29 : 12
ZL mladší žactvo II
12.5. 09:00
ZB102
Val.Meziříčí - Holešov B_s
14 : 33
25.2. 09:30
ZB100
Zubří B_ch - Otrokovice_s
21 : 17
18.11. 09:30
ZB060
Zlín B_d - Zubří B_ch
22 : 18
11.11. 11:30
ZB049
Zlín B_d - Rožnov p.R.
6 : 21
7.10. 09:00
ZB026
Val.Meziříčí - Hovězí_d
14 : 6
24.9. 09:00
ZB016
Zlín B_d - Kunovice B_d
10 : 15
16.9. 10:30
ZB010
Kunovice B_d - Val.Meziříčí
22 : 7
9.9. 09:00
ZB004
Val.Meziříčí - Luhačovice
5 : 13
ZL starší žáci
13.5. 11:00
ZC106
Zubří - Vsetín
29 : 19
8.4. 09:00
ZC092
Uh. Hradiště - Vsetín
27 : 17
11.3. 09:00
ZC084
Napajedla - Vsetín
14 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Val.Meziříčí
35 : 26
video
online
Krmelín - Hlučín
25 : 18
video
online
SKH Polanka B - Suchdol n/O
20 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
10
10
0
0
321 : 239
20
2
Krmelín
10
6
1
3
260 : 242
13
3
Suchdol n/O
10
4
1
5
220 : 234
9
4
SKH Polanka B
10
4
0
6
250 : 260
8
5
Val.Meziříčí
10
3
0
7
252 : 300
6
6
Hlučín
10
2
0
8
235 : 263
4
Tabulka střelců
Petr Mácha
Sokol Krmelín
72
Petr Soukup
SK Droždín
60
Miroslav Vaverka
SK Droždín
58
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Mácha
Sokol Krmelín
18
Petr Soukup
SK Droždín
12
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Brynecký
TJ Loko. Suchdol n/O
32
Roman Kunát
Sokol Krmelín
20
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.